Dolnośląskie Mistrzostwa w Badmintonie 26.03.2024
2024-03-26
Udział w Dolnośląskich Mistrzostwach w Badmintonie.
Dnia 26 marca 2024 reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła dziś w Dolnośląskich Mistrzostwach w Badmintonie. W zawodach brało udział 12 drużyn, w związku z tym była duża konkurencja, ale zabawa przy tym była przednia i to najważniejsze.
Wrócimy za rok 


