Towarzyski Turniej Tenisa Stołowego 20.04.2024
2024-04-26
III i IV miejsce w klasyfikacji ogólnej w Towarzyskim Turnieju Tenisa Stołowego.
Dnia 20 kwietnia 2024 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w towarzyskim turnieju tenisa stołowego, który odbył się w naszej zaprzyjaźnionej placówce SOSW w Polanicy Zdroju. W rezultacie zajęliśmy 3 i 4 miejsce w klasyfikacji ogólnej. Uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom sportowy. ![]()

