Mistrzostwa Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce w Trzebnicy 07.05.2024
2024-05-07
Wywalczyliśmy 5 medali na Mistrzostwach Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce w Trzebnicy.
Dnia 07 maja 2024 roku nasi uczniowie dzielnie walczyli w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce w Trzebnicy. Wracamy z pięcioma medalami!!!!
Impreza udała się dzięki Klubowi ,,Sprawni Razem''.
- 1 miejsce w biegu na 100 m dla Oliwii Wiśniewskiej,
- 2 miejsce w skoku w dal dla Oliwii Wiśniewskiej,
- 2 miejsce w biegu na 400 m dla Tomasza Zgoda,
- 3 miejsce w pchnięciu kulą dla Oskara Mitusia,
- 3 miejsce w skoku w dal dla Darii Janeczek.


