Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego w Słupsku 24-26.05.2024
2024-05-26
Miejsca medalowe w Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Ziemnego w Słupsku.
W dniach 24- 26 maja 2024 roku nasi uczniowie brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Ziemnego w Słupsku. Wrócili z workiem medali. Wyjazd na zawody udał się dzięki współpracy z Klubem ,,Sprawni Razem". Cieszymy się z kolejnych sukcesów naszych podopiecznych
- I miejsce w kategorii Dziewczęta Starsze,
- II miejsce w Grze Podwójnej,
- III miejsce w kategorii Dziewczęta Młodsze.

